Spływ Kajakowy „Trzy rzeki w jeden dzień” – komunikat organizacyjny

Już w najbliższą niedzielę (16 lipca br.) kolejny spływ kajakowy. Tym razem, poznawać będziemy uroki trzech pięknych rzek: Grabi, Widawki i Warty. Proszę wszystkich uczestników o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi.

Spływ kajakowy odbędzie się na trasie od Grabna (start przy moście w Grabnie) do Strońska. Ze względu na różne poziomy wody na Grabi, liczne „przenioski” i przeszkody wytworzone przez bobry, trasa pierwotnie planowana musiała ulec zmianie.

Najważniejsze ustalenia:

  • Dojazd na start we własnym zakresie.
  • Istnieje możliwość, przyjechania własnym autem i odstawienia go wraz z partnerem technicznym na miejsce zakończenia (powrót na start busem organizatora – wtedy Wasze auto czeka na Was na mecie).
  • Dla osób, które nie mają własnego transportu, zapewniamy transport busami w kierunku Sędziejowic i Lichawy.
  • Na zakończenie ognisko dla uczestników przygotowane w pełni przez organizatorów, quiz z nagrodami oraz spersonalizowane mapy Grabi, Widawki i Warty.
  • 18 km wiosłowania.

WAŻNE: Ze względu na duże zainteresowanie, proszę, aby wszystkie zapisane osoby potwierdziły swój udział poprzez osobistą wpłatę wpisowego do czwartku (13 lipca br.) włącznie. Dane do przelewu udostępniane będą zainteresowanym.

PROGRAM SPŁYWU:
9.00 – zbiórka osób, które chcą własny samochód odstawić na miejsce zakończenie spływu
9.30 – zbiórka pozostałych uczestników spływu (przygotowanie sprzętu, wypełnienie formalności)
10.00 – rozpoczęcie spływu
ok. godz. 16:00 – zakończenie spływu i ognisko integracyjne

Grabia Lask-Grabno Warta Burzenin -Sieradz Widawka Szczercow -Widawa