IV edycja konkursu „SOŁECTW@ w sieci”

Bez tytułuOrganizator konkursu, Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przyjmuje zgłoszenia do kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą, wiejską stronę internetową „SOŁECTW@ w sieci”.

Do połowy września administratorzy wiejskich stron internetowych z całej Polski będą mogli zgłaszać swoje strony naszego konkursu. Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Minister Cyfryzacji – Anny Streżyńskiej.

Jak co roku staramy się udoskonalić regulamin konkursu, aby uwzględniał on uwagi, które otrzymujemy od jego uczestników oraz naszych partnerów. Poniżej przedstawiamy zmiany w regulaminie w stosunku do lat poprzednich:

Portal Naszawioska.pl

Jak w poprzednim roku warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest rejestracja swojej strony do portalu. Ponadto rozszerzamy konkurs o strony zakładane na portalu. Będą one oceniane niezależnie od stron założonych poza portalem. Chcemy w ten sposób wyróżnić te społeczności lokalne, które najlepiej wykorzystują nasze narzędzie. Strony te nie będą jednak konkurowały ze stronami zakładanymi niezależnie od portalu. Więcej informacji o portalu można znaleźć tutaj: www.naszawioska.pl

Nowe twarze

Finaliści i zwycięzcy poprzednich edycji konkursu nadal reprezentują bardzo wysoki poziom na tle innych stron internetowych, dlatego w tym roku postanowiliśmy dać szansę nowym stronom szansę na wyróżnienie. W związku z tym zwycięzcy oraz finaliści poprzednich edycji nie będą mogli tym razem wziąć udziału w konkursie. Może to właśnie ten moment, żeby zgłosić po raz drugi, pierwszą w naszym regionie stronę internetową Sołectwa Lichawa? 🙂

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem konkursu.

[Rozmiar: 64420 bajtów]
Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!
 
 

Źródło: http://konkurs.kss.org.pl/

Facebook Comments Box