XI Bieg Papieski na początku kwietnia

DSC_001317 lutego br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łasku odbyło się spotkanie w sprawie organizacji XI Wojewódzkiego Biegu Pamięci Jana Pawła II.

W trakcie spotkania zorganizowanego i poprowadzonego przez Starostę Łaskiego Teresę Wesołowską ustalono m.in. datę biegu oraz wszelkie kwestie organizacyjne związane z bezpieczeństwem i kosztami przedsięwzięcia. XI Bieg Pamięci Jana Pawła II odbędzie się 10 kwietnia br., a już w przyszłym tygodniu Starostwo Powiatowe w Łasku ogłosi konkurs na oficjalne logo wydarzenia.

Zwycięzca konkursu na logo otrzyma nagrodę rzeczową w postaci profesjonalnej aplikacji do tworzenia obrazów cyfrowych i edycji zdjęć. Laureatów wyłoni jury w skład którego wejdą przedstawiciele jednostek zaangażowanych w organizację biegu.

Ogłoszenie o konkursie wraz z regulaminem zostanie opublikowane w poniedziałek 22 lutego br. na stronie internetowej Powiatu Łaskiego www.lask.com.pl.

W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci poszczególnych samorządów gminnych oraz przedstawiciele policji, straży pożarnej, służb medycznych, ZHP, 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku i pracownicy Starostwa Powiatowego w Łasku.

Facebook Comments Box