Winter Cup 2016 przeszedł do historii

DSC_0662W sobotę 13 lutego br. na hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sędziejowicach rozegrany został turniej piłkarski dzieci i młodzież organizowany przez Gminny Klub Sportowy Sędziejowice.

Zespoły zgłoszone do turnieju rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiła również jedna drużyna żeńska, która została przydzielona do grupy szkół podstawowych.

Emocji nie brakowało. Drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. W kategorii szkół podstawowych najlepsza okazała się drużyn pn. „Wymiatacze”, natomiast w kategorii gimnazjum bezkonkurencyjna okazała się być grupa wystawiona przez GKS Sędziejowice, która od kilku tygodni trenowała już wspólnie przy okazji uczestnictwa w Lidze Prezydenckiej w Zduńskiej Woli.

Po zakończeniu zmagań turniejowych organizatorzy zorganizowali również mecze pokazowe, w tym m.in. pojedynek Zarządu GKS Sędziejowice z drużyną GKS, która zwyciężyła w kategorii gimnazjum.

W oficjalnym zakończeniu turnieju oprócz członków zarządu GKS Sędziejowice wzięli również: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi Paweł Stępień, przedstawiciel Grupy Motocyklowej Forever Young Zbigniew Kosakowski oraz przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSO nr 1 w Sędziejowicach Małgorzata Szymańska.

Wyniki rywalizacji w kategorii szkół podstawowych + drużyna żeńska:

1. Wymiatacze (12 punktów)

2. KKS Sędziejowice (7 punktów)

3. SP Marzenin (4 punkty)

4. GLKS Drużyna Mistrzyń (3 punkty)

5. Gold Team Sędziejowice (1 punkt)

Wyniki rywalizacji w kategorii gimnazjum:

1. GKS Sędziejowice (6 punktów)

2. Bezimienni (3 punkty)

3. Team Filipek (0 punktów)

4. Polish Power (drużyna wycofała się w dniu rozgrywek)

Zarząd Gminnego Klubu Sportowego Sędziejowice serdecznie dziękuje za wsparcie organizacji wydarzenia Dyrekcji Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sędziejowicach, Radzie Rodziców przy ZSO nr 1 w Sędziejowicach oraz Grupie Motocyklowej Forever Young.

Facebook Comments Box