Ruszyła Letnia Akademia Piłkarska w Sędziejowicach

letnia_akademia010-20160712We wtorek 12 lipca br. odbył się pierwszy trening w ramach Letniej Akademii Piłkarskiej organizowanej przez Gminny Klub Sportowy Sędziejowice. W zajęciach udział wzięło 35 dzieci.

To już druga edycja sędziejowickiej akademii. Pierwsza odsłona miała miejsce w okresie wakacyjnym w 2015 roku. W tym roku, organizatorzy nie wykluczają, że treningi będą kontynuowane również po zakończeniu Letniej Akademii Piłkarskiej, którą patronatem objęła Starosta Łaski, Teresa Wesołowska.

Pierwszy trening miał na celu przede wszystkim integrację zawodników oraz zapoznanie z podstawowymi ćwiczeniami z piłką. Dla większości jest to dopiero początek piłkarskiej przygody, która mamy nadzieję potrwa jak najdłużej. Do Letniej Akademii Piłkarskiej cały czas może dołączyć każde dziecko już od 6. roku życia.

Treningi odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18.00. W razie pytań lub chęci zgłoszenia dziecka zapraszam do kontaktu (tel. 663223238, mail: dariusz.cieslak@onet.pl). Zadanie jest współfinansowane z budżetu Powiatu Łaskiego.

Deklaracja uczestnictwa dziecka w Akademii (do pobrania)

Facebook Comments Box