Bal karnawałowy w szczytnym celu

plakat_bal charytatywny_cieślakW sobotę 30 stycznia br. na sali balowej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sędziejowicach odbędzie się bal charytatywny z którego dochód przeznaczony zostanie na zakup urządzenia NF-WALKER dla dziecka chorego na porażenie mózgowe – Julii Gabrysiak.

Urządzenie to da dziewczynce możliwość samodzielnego stania i chodzenia przy zachowaniu stabilnej i skorygowanej pozycji. Dzieci z zburzeniami ruchu i postawy potrzebują więcej niż tylko mobilizację lub korektę sprawności ruchu. Dzięki NF-Walker poprawiona zostaje postawa dziecka i otrzymuje ono możliwość aktywnego udziału w życiu codziennym.

Zapisów dokonywać można pod numerem telefonu: 603 552 349.

W trakcie balu odbędą się licytacje i loterie, z których dochód przeznaczony zostanie na zakup urządzenia NF-WALKER dla Julii Gabrysiak. Przedmioty przekazali m.in. Agnieszka Sienkiewicz (aktorka), Olga Kalicka (aktorka), Wojtek Łuszczykiewicz (wokalista grupy Video), Artur Partyka (skoczek wzwyż, medalista Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy).

Osoby zainteresowane ofiarowaniem przedmiotów na licytację prosimy o kontakt  tel. 663 223 238, mail: dariusz.cieslak@onet.pl.