Ręka wrzucająca głos do urny

Wyniki wyborów sołeckich

Od 7 czerwca trwały w gminie Sędziejowice Zebrania Wiejskie, podczas których mieszkańcy wybierali sołtysów i Rady Sołeckie na kadencję 2024-2029. Ostatnie zebranie odbyło się 25 czerwca w Rososzy.

Wyniki wyborów na sołtysów i do Rad Sołeckich w gminie Sędziejowice na kadencję 2024-2029:

1. Sędziejowice
– Sołtys: Katarzyna Jaszczak
– Rada sołecka: Jolanta Smus, Renata Koziróg, Krystyna Szewczyk

2. Kozuby
– Sołtys: Maria Struzik
– Rada sołecka: Małgorzata Zawadzka, Anna Krankowska, Rafał Walicki, Krystyna Kobiera, Tomasz Gajewski

3. Marzenin
– Sołtys: Arkadiusz Kałuża
– Rada sołecka: Sebastian Grzanka, Michała Kosecki, Dawid Bilant, Paweł Buczkowski, Agnieszka Aleksandrowicz

4. Pruszków
– Sołtys: Kinga Wardęcka
– Rada sołecka: Anita Majdas, Zbigniew Paśka, Łukasz Przybylski, Krzysztof Wardęcki, Agnieszka Wasilewska

5. Sędziejowice-Kolonia
– Sołtys: Andrzej Gruszczyński
– Rada sołecka: Paweł Trzaskowski, Katarzyna Szczęsna, Paulina Szymczak, Edward Sobczak, Janusz Sobiecki

6. Grabica
– Sołtys: Andrzej Malinowski
– Rada sołecka: Leszek Kopa, Katarzyna Weber, Piotr Frańczuk, Anastazja Pyrka, Jacek Pawłowski

7. Kamostek
– Sołtys: Aleksandra Tama
– Rada sołecka: Patrycja Malinowska, Renata Łaptuta, Emilia Nowak, Krystian Koch, Krzysztof Węglewski

8. Siedlce
– Sołtys: Dorota Burzyńska
– Rada sołecka: Zofia Lisowska, Małgorzata Stępień, Barbara Sitarz

9. Lichawa
– Sołtys: Marianna Tokarek
– Rada sołecka: Alina Piórek, Agata Mirowska, Jarosław Mirowski, Ewa Kaczorowska, Jan Zduniak

10. Dobra
– Sołtys: Dorota Mirowska
– Rada sołecka: Karolina Ziętara, Martyna Pietrzak, Damian Jakóbczak

11. Żagliny
– Sołtys: Małgorzata Szymańska
– Rada sołecka: Jolanta Gogolewska, Aneta Tarka, Artur Jabłoński

12. Bilew
– Sołtys: Emilia Chachuła
– Rada sołecka: Marlena Domowicz, Jolanta Stępień, Wanda Sagan, Bogumiła Siwierska, Roman Przychodniak

13. Rososza
– Sołtys: Wioletta Dębkowska
– Rada sołecka: Aleksandra Borowiecka, Agnieszka Korcewicz, Grzegorz Osiński, Weronika Grzelak, Beata Ignaczak

14. Kustrzyce
– Sołtys: Łukasz Dąbrowski
– Rada sołecka: Piotr Sadziński, Alicja Stępień, Krzysztof Bartczak, Mateusz Grzanka, Katarzyna Mielczarek

15. Brzeski
– Sołtys: Monika Oleszczak
– Rada sołecka: Monika Sadzińska, Mariusz Błoński, Irena Staszczyk

16. Grabno
– Sołtys: Jolanta Siwek
– Rada sołecka: Krzysztof Śnieg, Piotr Śnieg, Dorota Kopycińska

17. Niecenia
– Sołtys: Joanna Nowak
– Rada sołecka: Małgorzata Filipczak, Grażyna Otocka, Mariusz Bąk

18. Podule
– Sołtys: Władysław Kraszewski
– Rada sołecka: Marian Zawadzki, Halina Krata, Ewa Wawszczak, Barbara Skotnicka, Wioletta Kraszewska

19. Przymiłów
– Sołtys: Paulina Drzazga – Ciupa
– Rada sołecka: Daria Kuras, Paulina Wasilewska, Dominik Ciupa, Sylwia Kuras

20. Korczyska
– Sołtys: Monika Krystyna Jaros
– Rada sołecka: Wioletta Łyszkowicz, Bartłomiej Nowak, Adam Matuszkiewicz, Grzegorz Jaros, Marta Gawlik

21. Osiny
– Sołtys: Ewelina Kaczmarek
– Rada sołecka: Aleksandra Dyjak, Edwarda Chołody, Magdalena Maciejczyk

22. Sobiepany
– Sołtys: Magdalena Zawadzka
– Rada sołecka: Agnieszka Strojna, Piotr Porada, Henryk Terela

23. Wrzesiny
– Sołtys: Jadwiga Chojnacka
– Rada sołecka: Henryk Walicki, Krzysztof Pawlak, Aneta Staniucha

24. Grabia
– Sołtys: Marian Dzierżawski
– Rada sołecka: Dominika Klimczak, Anna Szczepańska, Marek Piasecki

25. Grabia Trzecia
– Sołtys: Krzysztofa Przybylskiego
– Rada sołecka: Wanda Przybylska, Andrzej Owczarek, Kamil Malinowski

Facebook Comments Box