Pierwsze trzy punkty GKS-u!

rokitnica033-20160829Piłkarze Gminnego Klubu Sportowego Sędziejowice udanie zainaugurowali sezon 2016/2017 w rozgrywkach B klasy. Po emocjonującym spotkaniu pokonali na własnym stadionie Rokitę Rokitnica 3:2.

Po pouczającej przygodzie z Pucharem Polski przyszedł czas na inaugurację rozgrywek B klasy w Sędziejowice. Piłkarze GKS-u od początku pokazali, że mimo tropikalnych warunków pogodowych zamierzają zostawić na placu gry całe serce. I tak się stało – walka trwała do samego końca. Goście już na początku mieli sporo klarownych sytuacji, ale to gospodarze, po bramce Adriana Urbaniaka schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

Tuż po zmianie stron Urbaniak po raz drugi pokonał bramkarza gości. W żadnym wypadku, nie oznaczało to koniec emocji. Nadzieję w serca kibiców z Rokitnicy wlał w 70. minucie Kamil Marczak, który zdobył bramkę kontaktową. Radość nie trwała jednak długo. Kilkanaście minut później trzecią bramkę dla GKS-u zdobył Adrian Urbaniak i nawet bramka strzelona przez gości w 90. minucie nie zdołała już odwrócić losów meczu. Ostatecznie Gminny Klub Sportowy Sędziejowice pokonał Rokitę Rokitnica 3:2.

Następne spotkanie nasza drużyna zagra w sobotę 3 września br. na wyjeździe z Hetmanem Rusiec.

GKS Sędziejowice – Rokita Rokitnica 3:2 (1:0)

Bramki dla GKS-u: Adrian Urbaniak (wszystkie trzy)

Skład GKS-u: Brodziak – P. Buczkowski, Zakrajda, Otocki, Piechol – Krawczyk (Górny), D. Wojna (Jura), Chudobiński (Trzeszczak), Urbaniak, Klamecki – Borowiecki (Parada)