Heart in a hands

3 kwietnia Budzimy Anię!

plakat - budzimy AnieW niedzielę, 3 kwietnia 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem „Budzimy Anię!”.

Cały dochód z inicjatywy zostanie przeznaczony dla mieszkanki gminy Sędziejowice, która uległa wypadkowi samochodowemu. Ania doznała wielomiejscowych obrażeń i dzisiaj przebywa w stanie śpiączki. Jedyną szansą na powrót do sprawności i normalnego życia jest drogie i przewlekłe leczenie oraz właściwa rehabilitacja.

Przedsięwzięcie jest wyrazem głębokiego wsparcia całej społeczności gminnej i ogromnej solidarności z rodziną Ani. Organizatorzy zachęcają do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcąc pomóc w przygotowaniu wydarzeniu.

Mamy koordynatorów do których mogą zgłaszać się osoby zainteresowane konkretnymi tematami: przygotowaniem poczęstunku, części artystycznej czy przekazaniem czegoś na loterię lub loterię fantową. Zbieramy również zespół wolontariuszy, który będzie pracował przy organizacji samego koncertu,

W trakcie koncertu wystąpią grupy z Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach oraz zaproszeni gości. Szczegółowy program wydarzenie oraz atrakcje znaleźć będzie można na facebookowej stronie inicjatywy: https://www.facebook.com/budzimyanie.